Wycieczka Motylków do Deli Parku

Dnia 28 czerwca dzieci z grupy przedszkolnej Motylki wraz z rodzicami wybrały się na wycieczkę. Celem naszej wyprawy był Deli Park – rodzinny park edukacyjno-rozrywkowy w Trzebawiu na terenie Wielkopolskiego Parku Narodowego. W programie wyprawy znalazły się zabawy na wielkim placu zabaw z przeróżnymi dmuchańcami. Na trasie wycieczki dzieci spotkały prehistoryczne zwierzęta, gigantyczne owady. Odwiedziły park miniatur i mini zoo. Największe wrażenie zrobiła na dzieciach podniebna eko-wioska – 250 m tras wiodących wśród drzew: domki, tarasy, wiszące mosty i tajemnicze przejścia. Po drodze dzieci poszukiwały zwierząt kryjących się w leśnych gąszczach pod eko-wioską. Okazało się, że sokoli wzrok nie zawiódł maluchów. To był wspaniały dzień spędzony w rodzinnej atmosferze.