MOTYLKI IDĄ DO SZKOŁY

Poniedziałek 26 czerwca był dniem szczególnym, ponieważ grupa Motylki żegnała się z przedszkolem. Tego dnia dzieci zaprosiły Panią dyrektor oraz swoich najbliższych na występ artystyczny. Przedszkolaki pięknie się zaprezentowały. Recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły oraz przedstawiły humorystyczny teatrzyk. W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły wiele pracy, a zaproszeni goście i rodzice docenili ich występ gromkimi brawami. Na zakończenie uroczystości głos zabrała Pani dyrektor, która podziękowała rodzicom za współpracę, a wszystkim dzieciom życzyła samych sukcesów w ich dalszej edukacji. Mali artyści otrzymali dyplomy ukończenia zerówki oraz upominki ufundowane przez rodziców. Na placu zabaw czekała na nie kolejna niespodzianka. Rodzice przygotowali pyszny poczęstunek oraz dmuchany zamek, który wywołał wielki zachwyt i radość. Dzieciom kończącym przedszkole życzymy samych sukcesów w szkole, a wcześniej wspaniałych i udanych WAKACJI!