Pomagamy, bo lubimy pomagać

W ramach współpracy z Kołem Łowieckim Dzik w Wąsoszu, nasze szkolne Koło Taneczne Fanki Tanki brało udział w ostatnim wydarzeniu plenerowym tego lata w II Leśnym Festynie, który odbył się w amfiteatrze w Wąsoszu. Wyżej wymienione Koło Łowieckie wraz z Zespołem Placówek Kultury przygotowali dla mieszkańców gminy Wąsosz i nie tylko, wiele atrakcji. Partnerami wydarzenia było Nadleśnictwo Góra Śląska oraz Polski Związek Łowiecki. W programie między innymi był darmowy dmuchaniec, warkoczyki, tatuaże, stoisko ze słodkościami, balony i wiele więcej dla dzieci, pokaz psów myśliwskich, pokaz wabienia zwierząt, prezentacja muzyki myśliwskiej, pokaz sokolniczy, gastronomia myśliwska z Ambasady Dziczyzny: burgery z dziczyzny, grochówka,…, namioty edukacyjne, wystawa starych samochodów z klubu Retro Moto Rawicz, gry i konkursy z nagrodami i występ naszego koła tanecznego Fanki-Tanki. Dla każdego coś dobrego. A wszystko to dla Michalinki, małej mieszkanki gminy Wąsosz. Trzeba przyznać, że organizacja festynu była na szóstkę, Pani Danielo i Panie Andrzeju dziękujemy.
Pani dyrektor mgr Dorota Adamska oraz opiekun Koła Tanecznego Pani mgr Maria Czyżowska, bardzo dziękują zarówno występującym dziewczynkom w festynie jak i ich wspaniałym Rodzicom, że mimo trwających w tych czasie wakacji, przyczynili się do udziału naszej szkoły w tak szczytnym celu jak pomoc małej Michalince oraz dziękują za trafiony pomysł i współpracę z Kołem łowieckim Dzik w Wąsoszu.

Skip to content