Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

20 września – to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci oraz ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. W tym dniu również dzieci z grupy Biedronek oraz Jeżyków obchodziły to wyjątkowe święto. Muzyka, gwar i śmiech rozbrzmiewały od samego rana. Tego dnia czekało na naszych przedszkolaków wiele niespodzianek, Biedronki spędziły ten dzień na pikniku, natomiast Jeżyki miały wiele atrakcji w sali, były tańce, poczęstunek oraz sesja zdjęciowa. Dzieci bawiły się wyśmienicie. Wszystkim Przedszkolakom życzymy dużo radości!!!! Niech Wasze marzenia się spełniają!!!