Pod sztandarem św. Huberta Ślubujemy…

3 listopada 2023 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość Pasowania na ucznia, która na długo pozostanie w pamięci wychowanków Pani Joanny Ryszewskiej. W tym dniu dzieci zostały oficjalnie przyjęte do grona braci uczniowskiej naszej szkoły. Podczas akademii pierwszoklasiści pokazali, że potrafią pięknie śpiewać, tańczyć i recytować wiersze. Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali było ślubowanie oraz pasowanie wielkim ołówkiem przez Panią Dyrektor Dorotę Adamską. Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki, o czym przypominać im będą otrzymane legitymacje, dyplomy i medale. Wszystkim pierwszoklasistom w tak ważnym dla nich dniu życzymy wielu sukcesów oraz wzorowego pierwszego świadectwa.

Skip to content