XXX Ogólnopolski Bieg Niepodległości

11 listopada 2023 r. odbył się XXX Ogólnopolski Bieg Niepodległości. W biegu jak co roku wzięli udział uczniowie Naszej Szkoły. Słowa uznania należą się wszystkim uczniom którzy wzięli udział w tej sportowej rywalizacji.
W ramach imprezy odbyły się biegi młodzieży szkolnej w różnych kategoriach wiekowych. Na największe uznanie zasługują uczniowie, którzy zajęli wysokie lokaty. Wielu z nich kontynuuje swoje sukcesy z poprzednich edycji biegu, jednak znaleźli się i tacy którym to pierwszy raz przyszło stanąć na podium. Tegoroczni laureaci to:

  • Oliwia Domasik, kl. IV, III m-ce w biegu na 1400 m dziewcząt;
  • Ksawery Mucha kl. IV, VI m-ce w biegu na 1400 m chłopców;
  • Damian Piotrowski kl IV, II m-ce w biegu na 1400 m chłopców;
  • Nikola Sadowska kl. VI, VI m-ce w biegu na 1400 m dziewcząt;
  • Damian Zarzycki, kl. VII, II m-ce w biegu na 2200 m chłopców;

Po zakończeniu biegów młodzieżowych odbył się tzw. bieg „maluchów”, w którym wzięli udział najmłodsi, w tym wychowankowie z Naszego Przedszkola. W biegu tym na III m-cu uplasowała się Nina Ulman.
Zwycięzcy otrzymali dyplomy, medale i pamiątkowe puchary. Gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy dalszych sukcesów w sporcie.

Skip to content