Śpiewamy przeboje naszych rodziców

W sobotnie popołudnie w Domu Kultury w Górze odbył się Konkurs Wokalny „Śpiewamy przeboje naszych rodziców”. W tej edycji na scenie zaprezentowało się aż 66 uczestników, w tym 3 uczennice z naszej szkoły. Uczestnicy podzieleni zostali na cztery kategorie wiekowe, które oceniało jury w składzie Magdalena Nowacka, Hanna Chlebowska oraz Jan Kubiak. Poziom prezentowanych umiejętności był niezwykle wysoki. Kasia Wiśniewska z klasy VI zaprezentowała piosenkę Haliny Frąckowiak pt.: „Papierowy księżyc”, Zosia Paterek z klasy V wystąpiła z piosenką Urszuli pt.: „Dmuchawce, latawce, wiatr”, a Maja Paradowska z klasy IV zaśpiewała piosenkę Krzysztofa Krawczyka pt.: „Chciałem być”. Mimo, że dziewczynom nie udało się zająć żadnego z miejsc, to jesteśmy z nich bardzo dumni i gratulujemy odwagi do wystąpienia na scenie.

Uczennice naszej szkoły podczas konkursu „Śpiewamy przeboje naszych rodziców”.
Skip to content