Kreatywne i efektywne zajęcia z podłogą interaktywną

O tym, że zajęcia z wykorzystaniem interaktywnych technologii cieszą się ogromną popularnością i zainteresowaniem wśród uczniów z każdej grupy wiekowej wiemy od dawna. Zawsze z dużą ciekawością podchodzimy do nowych możliwości i w miarę możliwości testujemy je (bez skutków ubocznych) na naszych uczniach.
Firma AM-Office z Leszna wypożyczyła nam do przetestowania podłogę interaktywną, która umożliwiła zorganizowanie ciekawych i kreatywnych zajęć korekcyjno-kompensacyjnych. Okazało się, że z pomocą tego innowacyjnego urządzenia zajęcia zamieniły się w zabawę, z której uczeń oprócz umiejętności wyniósł również wspomnienie fantastycznej zabawy. Były matematyczne zagadki logiczne, zabawy ruchowe, a na koniec rozgrywka w Warcaby, w której poległ nauczyciel, a uczeń z ogromną satysfakcją wygranej zakończył zajęcia.
Dziękujemy firmie AM-Office za możliwość pracy na tak kreatywnym sprzęcie.