NOCOWANIE W SZKOLE

Kolejny już raz zostało zorganizowane spotkanie z uczniami pod hasłem „Nocowanie w szkole”, którego celem była integracja uczniów z różnych klas, a także miłe spędzenie czasu. Podczas nocy w szkole grupa uczestników przeprowadziła zabawę polegającą na utworzeniu drużyn i wyznaczeniu im zadań. Było to tym bardziej ciekawe i wesołe, ponieważ zadania były rozmieszczone w różnych miejscach naszej szkoły, według mapki. Radość była ogromna, gdyż trzeba było je wykonać w odpowiedniej kolejności i czasie. Jeden z uczniów, Filip z klasy piątej, zaprezentował się przed uczestnikami i opowiedział o niezwykłym sporcie, który uprawia – Judo. Pokazał swój strój do ćwiczeń (kimono), przedstawił historię tego sportu oraz pochwalił się osiągnięciami. Wszystkich zachwycił, a także zachęcił do uprawiania sportu. Życzymy Filipowi dużo sukcesów. Następnie każdy uczeń prezentował przygotowane zagadki i rebusy. Muszę powiedzieć, że dzieci były w tym rewelacyjne, a niektóre zadania – trudne. Żeby mieć siły do zabawy, wspólnie przygotowaliśmy posiłek, były to uwielbiane przez uczniów tosty. Najedzeni i pełni sił przystąpiliśmy do następnego etapu naszego spotkania. Naszym gościem była Celinka, uczennica klasy piątej, która zagrała na keyboardzie kilka utworów muzycznych, za co podziękowaliśmy ogromnymi brawami. Później były zabawy i wyczekiwane karaoke – każdy chciał śpiewać. Niezwykłym punktem spotkania okazało się słuchanie muzyki z adaptera, ze starych płyt winylowych. Radość nasza była również ogromna, ponieważ gościliśmy absolwentki naszej szkoły – Lenę, Marysię i Amelkę. Bawiliśmy się bardzo fajnie, ale niestety czas nieubłaganie płynie. Wspólnym śpiewem pożegnaliśmy się, życząc sobie nawzajem udanych ferii. Wszystkim uczestnikom, a także rodzicom, bardzo dziękuję za udział w tegorocznym nocowaniu.

Skip to content