Najlepsi w I okresie roku szkolnego 2023/2024

Piątek przed feriami zimowymi to najlepszy czas na podsumowanie osiągnięć naszych uczniów za I okres nauki. Z tej okazji na korytarzu szkolnym odbyło się krótkie spotkanie Pani Dyrektor z uczniami i wychowawcami klas IV-VIII, które było okazją do podziękowania za ten czas nauki oraz wyróżnienia najlepszych uczniów. Pani Dyrektor wręczyła stypendia za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe. Stypendium za wyniki w nauce otrzymali Maja Paradowska (kl. IV), Jerzy Drozdowski (kl. IV), Ksawery Mucha (kl. IV) oraz Katarzyna Wiśniewska (kl. VI). Stypendium za osiągnięcia sportowe zostały wręczone Damianowi Piotrowskiemu (kl. IV), Oliwii Domasik (kl. IV) oraz Damianowi Zarzyckiemu (kl. VII). Brawa należały się również uczniom, którzy przez cały okres nauki nie opuścili ani jednej godziny i mają 100% frekwencję.
Pani Pedagog przypomniała wszystkim obecnym o zasadach bezpieczeństwa podczas zimowych zabaw. Okazało się, że nasi uczniowie są świetnie wyedukowani i znają zasady bezpieczeństwa obowiązujące zimową porą.
Wszystkim życzono odpoczynku i udanych ferii.