32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy „Płuca po pandemii”

Niedziela, 28 stycznia była dniem 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jego cel brzmiał: „Płuca po pandemii”, a zebrane środki przeznaczone zostaną na zakup sprzętu do „diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych”. Z tej okazji dzieci z klasy pierwszej, pod opieką wychowawczyni Joanny Ryszewskiej, zaprezentowały w Domu Kultury w Górze wspaniały taniec z szarfami do utworu pt.: „Hallelujah”, a uczennice klasy VI Katarzyna Wiśniewska oraz Nikola Sadowska, przygotowane przez Natalię Borysowską, zaśpiewały piosenkę Sanah pt.: „Hymn”. Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów, że w taki sposób wsparli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.