Plebiscyt Edukacyjny Gazety Wrocławskiej 2023

31 stycznia odbyła się gala Plebiscytu Edukacyjnego Gazety Wrocławskiej za rok 2023, do którego rodzice naszych uczniów nominowali nasze Przedszkole, Szkołę oraz dwie nauczycielki przedszkola, Panią Aneta Dzieszkowską oraz Natalię Borysowską.
Miło nam poinformować, że wśród wyróżnionych nauczycieli znalazła się pani Aneta Dzieszkowska, która otrzymała najwięcej głosów w powiecie górowskim i tym samym zdobyła I miejsce w kategorii Nauczyciel Przedszkola.
To nie koniec dobrych wiadomości, nasze Przedszkole także zostało docenione przez głosujących i uzyskało I miejsce w powiecie górowskim w kategorii Przedszkole Roku a Szkoła uzyskała I miejsce ex aequo ze Szkołą w Ślubowie otrzymując tytuł Szkoły Roku powiatu górowskiego.
Uroczyste wręczenie dyplomów i medali odbyło się w hotelu Scandic we Wrocławiu. Nagrody osobiście przekazał nauczycielom zastępca redaktora naczelnego Gazety Wrocławskiej – Mateusz Różański.
– Ta gala jest ukłonem w Państwa stronę. Wiem ile czasu poświęcacie młodzieży, nie tylko w szkole, ale także po zajęciach. Trzeba mieć pasję, by tak się angażować. Fakt, że jesteście tutaj świadczy o tym, że jej Wam bez wątpienia nie brakuje. Dziękuję za to, i dziękuję, że tu z nami jesteście – powiedział w mowie otwierającej galę plebiscytu.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy za każdy oddany głos i gratulujemy wszystkim zwycięzcom.

Skip to content