Niezapomniana przygoda w Aquaparku Wrocław w Pierwszy Dzień Wiosny

W pierwszy dzień wiosny, 21 marca 2024 r., uczniowie klas V-VII naszej szkoły, wraz z wychowawcami, uczestniczyli w niezwykłym wyjeździe do Aquaparku Wrocław. Było to doświadczenie pełne emocji, zabawy i radości, które na długo pozostanie w pamięci każdego z naszych uczniów.
Podróż do Wrocławia minęła szybko, a na miejscu czekała na nas woda, śmiech i wiele atrakcji.
Aquapark Wrocław okazał się prawdziwym rajem dla naszych uczniów. Baseny o różnych głębokościach, zjeżdżalnie o różnych stopniach trudności, fale morskie i jacuzzi – każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nie brakowało również miejsc do wypoczynku dla tych, którzy potrzebowali chwili relaksu.
Uczniowie przestrzegali zasad bezpiecznego korzystania z basenów i zjeżdżalni, oraz jednocześnie wykazali pełną odpowiedzialność za siebie i innych.
Nieodłącznym elementem wyjazdu był również pobyt w McDonald’s. Po dwóch godzinach spędzonych w aquaparku, naszym uczniom apetyt dopisywał.
Pełni wrażeń, ale i zmęczeni, wróciliśmy do szkoły.
Wyjazd do Aquaparku we Wrocławiu był nie tylko doskonałą okazją do zabawy i relaksu, ale także do integracji.
Dziękujemy wszystkim uczniom za wspaniałą postawę i niezapomniane chwile spędzone razem. Już nie możemy doczekać się kolejnych przygód!