Pierwszy Dzień Wiosny w Zatoce Przygód

W czwartek, 21 marca uczniowie klasy I i II SP udali się na wycieczkę do sali zabaw „Zatoka Przygód Centrum Kreatywnej Zabawy” w Rydzynie. Celem naszej wycieczki była integracja rówieśnicza, rozwijanie motoryki dużej i małej dzieci oraz stworzenie możliwości radosnego i kreatywnego spędzenia czasu na dobrej zabawie. Do dyspozycji dzieci była podłoga interaktywna, baseny z kulkami, labirynty, zjeżdżalnie, trampoliny itp. Największą atrakcją okazały się kreatywne warsztaty pt.: „Jajko 3D”. Uczniowie mieli możliwość samodzielnie wykonać piękne pisanki w nietradycyjnej formie. Przez cały czas pobytu na placu na twarzach dzieci gościł uśmiech, mimo ponad dwóch godzin aktywności ruchowej. Wszyscy wrócili zadowoleni z postanowieniem, że znowu niedługo wrócą do Zatoki Przygód.