DZIEŃ MISIA

Dnia 25 listopada przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia odwiedzili wszystkie grupy przedszkolne ze słodkim poczęstunkiem. Natomiast obchody tego święta rozpoczęły się już w czwartkowe popołudnie. Przedszkolaki z grupy Jeżyki i Motylki przyszły do przedszkola ubrane w piżamkę, z ulubionym kocykiem i oczywiście ze swoim przyjacielem Misiem. Dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie, gdzie zastały wiele atrakcji: poznały historię święta, wspólnie bawiły się przy muzyce i śpiewały misiowe piosenki. Na przedszkolaki czekały również zadania plastyczne, zgadywanki oraz fotobudka. Na koniec, przy zgaszonym świetle, jak w prawdziwym kinie, z popcornem, wszyscy obejrzeli bajkę „Miś Uszatek”. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.