Mikołajki w naszej szkole

„6 grudnia jak dobrze wiecie Święty Mikołaj chodzi po świecie. Dźwiga swój worek niezmordowanie i każde dziecko prezent dostanie…”
We wtorek w naszej szkole odbyły się mikołajki zorganizowane przez Samorząd Uczniowski. 6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Za oknem prószył leciutko śnieg, a w salach lekcyjnych obowiązywał kolor czerwony. Od samego rana po korytarzach kręciły się dzieci ubrane na czerwono w pięknych mikołajkowych czapkach. Najmłodsze grupy przedszkole odwiedził Święty Mikołaj i przyniósł dzieciom prezenty. Wszyscy bardzo miło spędziliśmy ten dzień, ponieważ mikołajki rozpoczynają czas oczekiwania na najmilsze święta w roku, czas choinki, prezentów, kolęd i śniegu oraz czasu spędzonego w gronie najbliższych z rodziną wokół wigilijnego stołu.

Skip to content