Klasa piąta w Euro Jump w Lesznie

Uczniowie klasy piątej piątkowe popołudnie spędzili pod hasłem „Zgrana klasa to bezpieczna baza”. Wycieczka do Euro Jump w Lesznie została zorganizowana z myślą o integracji uczniów poza zajęciami w szkole.
Po wejściu na salę otrzymaliśmy od wykwalifikowanego trenera wskazówki dotyczące bezpiecznego poruszania się oraz została przeprowadzona wspólna rozgrzewka. Przez godzinę korzystaliśmy z różnych atrakcji, m.in. trampolin sportowo–wyczynowych, Ninja Parku, toru Gladiator, ścianki wspinaczkowej z basenem gąbek oraz koszykówki. Z wielką radością oddaliśmy się skokom, wspinaliśmy się po ściankach, a nawet „fruwaliśmy” w powietrzu.
Gdy upłynął czas zabawy zmęczeni, lecz zadowoleni z uśmiechem na twarzy udaliśmy się do restauracji McDonalds.
Po tak wspaniale spędzonym popołudniu i w wyśmienitych nastrojach wraz z rodzicami powróciliśmy do swoich domów.
Dzięki wspaniałej współpracy z rodzicami był to wyjątkowy dzień dla każdego ucznia z naszej klasy. Dziękujemy!!!