Są i u nas!!! RÓŻOWE SKRZYNECZKI!!!

Dotarły do szkoły w poniedziałek 5 czerwca 2023 r., a to wszystko dzięki inicjatywie Samorządu Uczniowskiego i wsparciu naszych cudownych rodziców, na których zawsze możemy liczyć. Historię skrzyneczek – Jak się u nas znalazły? – znamy wszyscy. Mają one na celu zabieganie o powszechny dostęp do bezpłatnych środków higieny osobistej na czas menstruacji w przestrzeni publicznej oraz dostęp do rzetelnej edukacji w zakresie miesiączkowania w szkole. W różowych skrzyneczkach znajdują się darmowe środki higieny.
Działamy zgodnie z zasadą: weź, jeśli potrzebujesz, zostaw, jeśli masz nadmiar! Teraz tylko czekamy, aż zostaną zamontowane w dziewczęcych toaletach i będą je wspierać w trudnych momentach.

Różowa Skrzyneczka.