W dniu 7 czerwca 2023 r. w sali widowiskowej Domu Kultury odbyło się Uroczyste Podsumowanie Konkursów organizowanych przez PCDNiPP-P w Górze w roku szkolnym 2022/2023. Na uroczystość zaproszone były władze samorządowe, dyrektorzy szkół, nauczyciele, rodzice i oczywiście laureaci konkursów. Naszą szkołę reprezentowali: Michał Żarłok – uczeń klasy VI, który zajął I miejsce w XXI Powiatowym Konkursie Przyrodniczym; Katarzyna Wiśniewska – uczennica klasy V, która otrzymała wyróżnienie w XXI Powiatowym Konkursie Przyrodniczym; Lena Felska – uczennica klasy VIII, która zajęła II miejsce w XVIII Powiatowym Konkursie Bibliotecznym „Książka-Biblioteka-Informacja-Internet”; Maria Lesiuk – uczennica klasy VIII, która otrzymała wyróżnienie w XVIII Powiatowym Konkursie Bibliotecznym „Książka-Biblioteka-Informacja-Internet”; Kryspin Markowski (grupa przedszkolna 5-6 latki), który zajął III miejsce w VIII Powiatowym Konkursie Plastycznym pt.: „Kim będę jak dorosnę?” oraz Zuzanna Zalewska – uczennica klasy II, która zajęła II miejsce w VIII Powiatowym Konkursie Plastycznym pt.: „Kim będę jak dorosnę?”. Cieszymy się z Waszych sukcesów, gratulujemy nagród oraz życzymy sukcesów w kolejnym roku szkolnym.