„Sukcesy dodają nam skrzydeł”

Bardzo cieszą sukcesy klasy drugiej! Ogromnym osiągnięciem Zuzanny Zalewskiej jest zajęcie I miejsca w XIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy”, etap regionalny, zorganizowanym przez KRUS. Spośród 250 prac, Zuzi praca była najlepsza. Nagrodę uczennicy wręczono w Starostwie Powiatowym w Polkowicach w obecności m.in. rodziców i wychowawcy klasy drugiej. To nie był koniec zmagań konkursowych, praca Zuzi brała udział w następnym etapie w/w konkursu. Zuzanna zdobyła również I miejsce w Konkursie Pisanka wielkanocna z logo DK, w kategorii 6-10 lat zorganizowanym przez Dom Kultury w Górze, II miejsce w VIII Powiatowym Konkursie Plastycznym dla uczniów klas I-III pt. „Kim będę, jak dorosnę?” zorganizowanym przez PCDN i PPP w Górze oraz I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym pod hasłem: „Wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię” dla klas I-III, II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Fairy tales from around the world” dla klas I-III, II miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „My favourite English Poem or Rhyme” dla klas I-III.
Jesteśmy dumni z Urszuli Drozdowskiej i zajęcia przez nią I miejsca w Konkursie plastycznym na najładniejszą kartkę wielkanocną z motywem gminy Góra, zorganizowanym pod patronatem Burmistrz Gminy Góra, z II miejsca Urszuli Drozdowskiej i Wojciecha Wojtal oraz III miejsca Anastazji Goryńskiej w Szkolnym Konkursie Recytatorskim pod hasłem „Tuwim i Brzechwa – w kolorowym świecie klasyki” dla klas I-III oraz z I miejsca Nikoli Nowakowskiej w Szkolnym Konkursie Czytelniczym „Radę dam, bo czytam sam” dla klas I-III. To był bardzo pracowity rok szkolny.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów:)