Zuzia laureatką etapu wojewódzkiego!

Zuzanna Zalewska uczennica klasy II zajęła II miejsce w XIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy” – etap wojewódzki, zorganizowanym przez KRUS. Priorytetowym zadaniem Konkursu jest promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenach wiejskich, poszerzanie wiedzy z zakresu bhp w gospodarstwie rolnym, a także rozbudzanie i rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz indywidualnych zdolności twórczych wśród dzieci. Spośród 1000 prac, Zuzi praca była jedną z najlepszych. Dyplom i nagrodę, z której Zuzia jest bardzo zadowolona, otrzymała na uroczystej gali we Wrocławiu, na którą zaproszono naszą Panią dyrektor, jej rodziców oraz wychowawcę klasy drugiej. Pani Dorocie Adamskiej wręczono również podziękowanie za udział naszej szkoły w konkursie i realizację tak ważnego zadania, jakim jest prewencja wypadkowa wśród dzieci i młodzieży wraz z wyrazami uznania za wkład i poświęcony czas dla Zuzi, która wzięła udział w konkursie. To nie koniec zmagań konkursowych, praca naszej uczennicy bierze udział w następnym etapie w/w konkursu.
Gratulujemy Zuziu i życzymy dalszych sukcesów.