Pierwszaki w „Zatoce Przygód”

15 czerwca klasa pierwsza spędziła przedpołudnie w Centrum Kreatywnej Zabawy w Rydzynie. Pierwszym punktem naszego programu była strefa aktywnego wypoczynku – Małpi Gaj. Dzieci miały możliwość korzystania z różnorodnego sprzętu (zjeżdżalni, trampolin i wielu innych). Dużym zainteresowaniem cieszyła się magiczna ściana. Jest to wielofunkcyjna tablica multimedialna, łącząca naukę z zabawą. Po zabawach ruchowych dzieci wzięły udział w zajęciach warsztatowych, podczas których samodzielnie wykonały mydełka komponując je według własnego uznania. Wytwory swojej pracy starannie zapakowały i zabrały ze sobą. Na zakończenie utrwaliliśmy nasz pobyt na wspólnej fotografii. Otrzymaliśmy też propozycje innych, ciekawych zajęć, z których na pewno skorzystamy w przyszłości.