Bezpieczne wakacje

Już za chwileczkę, już za momencik… wakacje. Abyśmy wszyscy bezpiecznie spędzili ten czas, w czwartek 15 czerwca, odwiedziła naszą szkołę asp. szt. Lidia Tarońt – funkcjonariusz Zespołu Wykroczeń Nieletnich i Patologii z Komendy Powiatowej Policji w Górze, która przypomniała naszym uczniom o podstawowych zasadach postępowania z potencjalnymi zagrożeniami. Szczególną uwagę zwróciła na ograniczone zaufanie do osób nieznajomych, w tym utrzymywanie kontaktu za pośrednictwem różnych portali internetowych z nowopoznanymi osobami. Pani aspirant przypomniała dzieciom również, jak ważne jest informowanie rodziców oraz opiekunów o miejscu przebywania oraz zasadach bezpieczeństwa podczas wypoczynku nad wodą , w górach i podczas wakacji na wsi.
Dziękujemy za wizytę i cenne wskazówki.

Skip to content