Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 klas I-VII

Po miesiącach wytężonej pracy, 23 czerwca 2023 roku nadszedł czas na upragniony wypoczynek. O godzinie 8:00 na szkolnym korytarzu z Zespole Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. św. Huberta w Czerninie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 klas I-VII.
Na początku Pani Dyrektor Dorota Adamska powitała zaproszonych gości, ks. Proboszcza Janusza Bobowskiego, Przewodniczącą Rady Rodziców Panią Justynę Miszczyńską, uczniów klas I-VII, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły.
Momentem długo wyczekiwanym przez uczniów było wręczenie przez Panią Dyrektor i Wychowawców nagród za wysokie wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, stuprocentową frekwencję, ucznia roku oraz stypendia za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe.
Na zakończenie uroczystości uczniowie klas I-V zaprezentowali się w krótkiej części artystycznej śpiewając piosenki, recytując wiersze oraz tańcząc.
Pani Dyrektor podsumowując rok szkolny życzyła wszystkim uczniom udanych i bezpiecznych wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody. Aby w trakcie ich trwania nabrali siły i energii na nadchodzące od września wyzwania.
Po spotkaniu ogólnym uczniowie poszczególnych klas udali się z wychowawcami do sal lekcyjnych, by we własnym gronie dokonać refleksji nad minionymi miesiącami oraz podzielić się wakacyjnymi planami.