Co się dzieje w szkole, gdy Pani Dyrektor zamknie za sobą drzwi?

W dniu 8 grudnia 2023 r. odbył się wyjątkowy Wieczór Integracji dla uczniów klasy VI. Impreza miała na celu zacieśnienie więzi w grupie oraz stworzenie przyjaznej atmosfery wśród uczniów. Wydarzenie było pełne radości, śmiechu i pozytywnej energii.
Wieczór rozpoczęliśmy od serii gier i zabaw integracyjnych, które umożliwiły uczniom lepsze poznanie się nawzajem. Wspólne wyzwania sprzyjały budowaniu zaufania i solidarności w klasie. Następnie wszyscy uczniowie mieli okazję podzielić się swoimi pasjami i zainteresowaniami, co dodatkowo umocniło więzi między nimi.
W trakcie wieczoru nie zabrakło również kulinarnych atrakcji – uczniowie wspólnie przygotowali tosty, co było okazją do nauki współpracy i dzielenia się obowiązkami.
Był również czas m.in. na opowiadanie skeczy i wspólne śpiewanie – karaoke.
Największą atrakcją okazały się: quiz o szkole, gdzie uczniowie z latarkami „buszowali” po szkole wykonując zadania oraz zabawa w chowanego.
Wieczór Integracji okazał się pełnym sukcesem, tworząc pozytywne doświadczenie dla uczniów naszej klasy.
Na ogromne podziękowanie zasługuje współpraca z rodzicami, gdyż bez ich pomocy i ogromnego zaangażowania, do takiego wieczoru, by nie doszło.
Mamy nadzieję, że zdobyte w trakcie tego spotkania w szkole, wspomnienia uczniów będą ciepłym akcentem w codziennym życiu klasy, przyczyniając się do budowania silnej społeczności szkolnej.