Mali Agenci na tropie reniferów

W grudniowy czwartek dotarła do naszej szkoły bardzo smutna wiadomość od Świętego Mikołaja. Okazało się, że święta są zagrożone. Już Mikołaj szykował się do drogi, by rozwieźć prezenty wszystkim grzecznym dzieciom, gdy okazało się, że nie ma reniferów. Całe staranne przygotowania na Biegunie Północnym miały pójść na marne, bo informacja, gdzie zapodział się Rudolf i jego ekipa została zamknięta w Super Tajnej Skrytce, do której kod mogli zdobyć tylko nasi uczniowie. W związku z całym zamieszaniem zebrała się w szkole grupa agentów, która szybciutko wzięła się do pracy, by rozszyfrować kod do Super Tajnej Skrytki. Nie było to łatwe zadanie, ale nasi agenci poradzili sobie z nim wyśmienicie, a święty Mikołaj napisał im, że „Dokonali cudu niemożliwego, trudu nadzwyczaj prawdziwie bohaterskiego. Wszystkie renifery już przy saniach czekają! Święta się odbędą, dlatego wszyscy się uśmiechają”.
Po ciężkiej pracy czekały na naszych uczniów pierniki, które mogli udekorować, a na zakończenie bajka.
Mamy nadzieję, że grudniowe popołudnie na długo zapadnie w pamięci dzieci.

Skip to content