Pomagamy, bo dobre serca mamy!

W piątek 15 grudnia w naszej szkole odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy. Cała społeczność szkolna włożyła wiele pracy i serca w jego przygotowanie. Dziękujemy wszystkim za tak ogromne zaangażowanie. Na kiermaszu można było zaopatrzyć się w przeróżne świąteczne dekoracje, stroiki, bombki wykonane przez dzieci, rodziców i dziadków. Było również pyszne domowe ciasto, rogaliki, pierniki, praliny i inne słodkości. Pomysły wykonanych ozdób oraz zebrana dotychczas kwota przerosły nasze oczekiwania. Na ten moment uzbieraliśmy 2200 zł. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Szkolnego Koła Rękodzieła Artystycznego, którego opiekunem jest Pani Aneta Dzieszkowska, za przygotowanie tak wielu pięknych ozdób. Dziękujemy rodzinom, które wykonały dekoracje i ciasto na sprzedaż oraz mamom, które pomogły przy sprzedaży, a także firmie TOMS za wszystkie słodycze. Cały dochód zostanie przeznaczony na pomoc naszemu podopiecznemu z Przedszkola. Podziękowania kierujemy również do osób kupujących, którzy swoją hojnością wsparli tę akcję. Po raz kolejny jesteśmy pod wrażeniem Waszej aktywności podczas zakupów, a także szczodrości i życzliwości dla nas i tego, co wspólnie robimy.
Składamy najserdeczniejsze podziękowania wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do zorganizowania i przeprowadzenia kiermaszu. A kto nie zdążył nas odwiedzić, to nic straconego, ponieważ co nie co jeszcze zostało… Zapraszamy w poniedziałek!