RAZEM ŁATWIEJ

Szanowni Rodzice.
Informujemy, że w trosce o zdrowie uczniów nasza szkoła włączyła się w realizację „Programu polityki zdrowotnej w zakresie profilaktyki zaburzeń psychicznych, w tym depresji oraz zapobiegania samobójstwom dla dzieci i młodzieży na terenie województwa dolnośląskiego” na lata 2023-2025, którego realizatorem jest podmiot wykonujący działalność leczniczą – Cogito Sebastian Łaźniak.
W ramach realizacji programu uruchomiony został specjalny numer telefonu 800 805 600, na który będą mogli Państwo dzwonić, gdy zauważycie u swojego dziecka niepokojące sygnały lub będzie potrzebna specjalistyczna pomoc. Udział w programie umożliwi postawienie dziecku diagnozy oraz wskaże dalsze działania terapeutyczne.
Program jest skierowany do dzieci i młodzieży w wieku 10-19 lat, które doświadczają smutku, samotności, myśli samobójczych czy też kryzysu psychicznego. Reagujcie Państwo na każdy sygnał, który wysyła Wasze dziecko.
Udzielana pomoc jest bezpłatna.

Pliki do pobrania:

Plik Opis Data dodania Dodany przez
pdf zdr_psych Broszura „Zdrowie psychiczne”.
2 lutego 2024 10:07 Cezary Kaczor